MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bergèrer 11424628
nr 1142 4628
Bergèrer
ett par
Kondition: extra tyg medföljer, slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 november 2017
kl 19:04:53
100 kr
200 kr